MINIprodukty idealne na wakacje
Wpisany przez S.Z.   
poniedziałek, 01 sierpnia 2022 06:53

MINIprodukty idealne na wakacje

Jaskie kosmetyki dla maluszka zabrać na wakacje? Nie rezygnuj z ulubionych kosmetyków. Po prostu zabierz MINIprodukty.

 

Planując wyjazd na wakacje z małym dzieckiem, trzeba liczyć się z zabraniem wielu niezbędnych produktów. Zazwyczaj aż trudno pomieścić je wszystkie w walizkach. Dlatego, jeżeli jest taka możliwość, warto zabierać ze sobą takie rzeczy, które zajmują jak najmniej miejsca. Pomocne w takich sytuacjach będą kosmetyki w mniejszych opakowaniach. Z tą myślą Skarb Matki przygotował zmniejszone wersje swoich najbardziej popularnych kosmetyków. Jest to szampon, mydełko w płynie oraz oliwka pielęgnacyjna. MINIprodukty dostępne są w opakowaniach o pojemności 80 ml. Z powodzeniem zmieszczą się w ciasnej walizce czy bagażu podręcznym.

Szampon dla niemowląt i dzieci polecany jest do mycia skóry głowy i włosów dzieci już od pierwszych dni życia. Delikatnie oczyszcza skórę głowy, daje efekt miękkich, puszystych włosów z połyskiem. Zawiera łagodzący wyciąg z rumianku i delikatne substancje kondycjonujące. Nadaje się do mycia włosów również po aplikacji Olejuszki na ciemieniuchę. Idealny do codziennego mycia włosów. Teraz dostępny w nowej, ulepszonej formule. Cena ok. 6,90 zł.

Mydełko w płynie z oliwką z oliwą z oliwek i łagodnymi substancjami myjącymi delikatnie oczyszcza skórę zachowując naturalne pH skóry. Nawilża i natłuszcza. Teraz dostępne jest w nowej, ulepszonej formule. Zawiera pochodną oliwy z oliwek oraz łagodne substancje myjące powierzchniowo-czynne. Wśród składników aktywnych jest także owies oraz olej z lnu zwyczajnego, który działa na skórę regenerująco i przeciwzapalnie. Zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z naskórka. Cena ok. 6,90 zł.

Oliwka z wyciągiem z rumianku pielęgnuje skórę noworodków, niemowląt i dzieci starszych. Nawilża i natłuszcza skórę, natomiast ekstrakt z rumianku łagodzi podrażnienia. Zabezpiecza też przed otarciami, dlatego warto stosować ją przy każdej zmianie pieluszek. To również świetny kosmetyk do masażu maluszka. Może być stosowana już od pierwszych dni życia. Cena ok. 6,90 zł.

Skarb Matki to seria kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji noworodków, niemowląt i dzieci. Produkowana jest od ponad 60 lat przez polską firmę rodzinną Makarczykowie. Oferuje ponad 25 różnych preparatów. Wprowadzając nowe receptury, firma zawsze przestrzega koncepcji kosmetyku bezpiecznego, prostego, a zarazem skutecznego. Wszystkie receptury są badane klinicznie i dermatologicznie. Kosmetyki mają akceptację i pozytywne oceny Instytutu Matki i Dziecka oraz Centrum Zdrowia Dziecka. Są dostępne w aptekach, sklepach dziecięcych, internetowych oraz na www.skarbmatki.pl

/źródło - /

Poprawiony: poniedziałek, 01 sierpnia 2022 07:17